Toruńska Liga Kolarska 2018

Przedstawiamy daty treningów kwalifikowanych:

Klasyfikacja generalna (Grupa A)

MiejsceZawodnika08.0429.0403.0608.0705.0802.0907.10Punkty
1T. Kwiatkowski7585959595445
2W. Dworczyk90858510080440
3J. Dąbrowski85959510100385
4S. Kucharski90909075345
5B. Pawełczak100100100300
6M. Maciejewski95100100295
7P. Kwiatkowski8010751090265
8P. Wiśniewski709095255
9P. Rogacki10808510185
10P. Julkowski108085175
11L. Gołębiewski8090170
12W. Sawina7075145
13D. Fabiszewski6565130
14K. Sobieraj107585

Klasyfikacja generalna (Grupa B)

MiejsceZawodnik08.0429.0403.0608.0705.0802.0907.10Punkty
1M. Stefaniak901001001009510090675
2M. Matusiak959595958595100660
3J. Kwaśniewski80906585758510490
4R. Sulecki7065857580375
6M. Walkowski70909090340
5J. Gierej75807570300
8Z. Fladrowski858080245
7R. Rewer857080235
12A. Zalewski10095195
9J. Teska7560135
10B. Kułakowski6060120
19J. Popiołek401070120
20M. Gorzyski351075120
11T. Graul100100
13K. Lasota9595
14M. Komenda7070
15J. Barczak6565
16J. Kurczewski5555
17Bartczak5555
18D. Gołąbka5050
21J. Ladorucki1010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *