Toruńska Liga Kolarska 2018

Przedstawiamy daty treningów kwalifikowanych:

Klasyfikacja generalna (Grupa A)

MiejsceZawodnika08.0429.0403.0608.0705.0802.0907.10Punkty
1B. Pawełczak100100100300
2M. Maciejewski95100100295
3J. Dąbrowski90959510290
4W. Dworczyk958585265
5T. Kwiatkowski808095255
6P. Wiśniewski709095255
7P. Rogacki10858510190
8S. Kucharski9090180
9P. Kwiatkowski85107510180
10L. Gołębiewski8090170
11W. Sawina7575150
12D. Fabiszewski7065135
13P. Julkowski108090
14K. Sobieraj107585

Klasyfikacja generalna (Grupa B)

MiejsceZawodnik08.0429.0403.0608.0705.0802.0907.10Punkty
1M. Stefaniak9010010010095485
2M. Matusiak9595959585465
3J. Kwaśniewski8090658575395
4R. Sulecki7065857580375
5J. Gierej75807570300
6M. Walkowski709090250
7R. Rewer857080235
8Z. Fladrowski8580165
9J. Teska7560135
10B. Kułakowski6060120
11T. Graul100100
12A. Zalewski100100
13K. Lasota9595
14M. Komenda7070
15J. Barczak6565
16J. Kurczewski5555
17Bartczak5555
18D. Gołąbka5050
19J. Popiołek401050
20M. Gorzyski351045
21J. Ladorucki1010

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *