Ttc min
TTC


     Firma powstała w 1922 roku jako zakład rzemieślniczy, produkujący i sprzedający na włoskim rynku palniki olejowe. Stały wzrost pozycji na rynku Riello osiągało dzięki rozwojowi technologii i stworzeniu we Włoszech wyjątkowej sieci usług.
    W latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku firma zaistniała na rynkach światowych jako ekspert w dziedzinie palników. W wyniku rozwoju sieci gazowej we Włoszech w latach osiemdziesiątych, Riello wkroczyło na rynek kotłów wiszących, rozwijając katalog produktów przeznaczonych dla sektora mieszkaniowego.


     Historia firmy zaczyna się w 1992 roku w Toruniu gdzie Tadeusz Kwiatkowski otworzył jeden z pierwszych profesjonalnych sklepów rowerowych w regionie. Do salonu na toruńskiej starówce zaczęli zaglądać zarówno amatorzy, pasjonaci jak i zawodowcy. Przez ponad 20 lat istnienia salon wypracował sobie solidną markę i opinię miejsca godnego polecenia każdemu miłośnikowi bicykli. Trwająca już drugie pokolenie rowerowa działalność Państwa Kwiatkowskich rozwija się coraz prężniej z każdym kolejnym sezonem oraz z powodzeniem propaguje wśród mieszkańców Torunia i okolic aktywność na dwóch kółkach.


    Fabryka mebli tapicerowanych "Viwa mebel" istnieje na rynku od 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Budzisławiu Kościelnym w niewielkiej miejscowości położonej o ok. 30 km od Konina. Rozwinęła się w jedno z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w branży meblowej w Polsce. Dzięki swej długoletniej działalności doskonale zna potrzeby i oczekiwania klientów. Obecnie specjalizujemy się w produkcji mebli tapicerowanych, stołów i krzeseł. Mamy nadzieję, ze nasza strona pomoże Państwu w wyborze najlepszych mebli.